احتمال باریک‌تر شدن IPHONE 12 با فناوری جدید

خبر‌ها حاکی از این است که برخی از مدل‌های iPhone 12 با نمایشگر‌های OLED تولید شده توسط شرکت ال‌جی ارائه خواهند شد. بر اساس برخی از منابع خبری، صفحه نمایش‌های به کار گرفته شده در iPhone 12 دارای مدار صفحه لمسی در خود نمایشگر هستند و این مدار در لایه جداگانه از صفحه نمایش قرار نگرفته است. این بدان معنا است که iPhone 12 دارای صفحه نمایش باریک‌تر و ارزان‌تر نسبت به گذشته خواهد بود، هرچند این مسئله باعث نخواهد شد که قیمت گوشی پایین‌تر از گذشته بیاید.

 

بر اساس این گزارش، ال‌جی قصد دارد برای ساخت نمایشگر‌های iPhone 12 از فناوری اکید پلی کربنات با دمای پایین (LTPO) استفاده کند. این شرکت در ساخت اپل واچ ۴ و اپل واچ ۵ از این فناوری استفاده کرده است. این فناوری ساخت به طور بالقوه باعث می‌شود که نمایشگر در مصرف انرژی نیز بهروه‌ورتر باشند یعنی میزان کمتری انرژی مصرف کنند. استفاده از فناوری LTPO است که باعث می‌شود اپل واچ ۵، یک روز کامل با وجود نمایشگر همیشه روشن، باطری داشته باشد در نتیجه می‌توان امید داشت که iPhone 12 باطری بهتری نسبت به نسل‌های گذشته خود داشته باشد.

اخبار,اخبار تکنولوژی,آیفون 12

 

قطعا، این فناوری باعث خواهد شد که iPhone 12 به نمایشگر همیشه روشن مجهز شود؛ ویژگی جالبی که گوشی‌های برتر اندرویدی مدت زیادی است از آن استفاده می‌کنند. هرچند هنوز مشخص نیست که پیشرفته‌ترین فناوری LTPO به آیفون‌های سال ۲۰۲۰ برسند، می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های اپل در سال ۲۰۲۱ دارای نمایشگر همیشه روشن باشند.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 1
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 1
بازدیدکنندگان دیروز : 0
بازدید امروز : 3
بازدید دیروز : 0
کل بازدیدکنندگان : 28
کل بازدیدها : 30